۱۸ خرداد ۱۴۰۲

پیشگامان توسعه
مواد سام,مواد سام,مواد سام

آموزش نرم افزار جی مت پرو Jmatpro

آموزش نرم افزار جی مت پرو jmatpro

آموزش نرم افزار جی مت پرو Jmatpro در شرکت پیشگامان توسعه مواد سام تحت عنوان ” دوره آموزشی کار با نرم‌افزار JMatPro Software ” با ارائه گواهینامه معتبر به صورت خصوصی و گروهی برای شرکتها، دانش پژوهان و مهندسین به شکل حضوری و مجازی برگزار می شود.

نرم افزار JMatPro از نرم افزارهای فوق العاده کاربردی و مهم مهندسی مواد است که خواص گوناگون مواد شامل خواص فیزیکی، مکانیکی، حرارتی و شیمیایی و … را برای طراحی استخراج، شبیه سازی و پیش بینی می کند.

نرم­ افزار JMatPro یک نرم ­افزار شبیه ­ساز خواص مواد برای آلیاژهای آهنی و غیرآهنی می ­باشد و آلیاژهایی که بیشترین کاربرد را در صنایع مختلف دارند در نرم­ افزار آمده است و خواص گوناگون آنها قابل پیش ­بینی و شبیه ­سازی است.

در آموزش نرم افزار Jmatpro شبیه سازی خواص گوناگون مواد شامل خواص فیزیکی، مکانیکی، شیمیایی و … ارائه میگردد. نرم افزار نرم افزار جی مت پرو Jmatpro علاوه بر شبیه سازی و پیش بینی خواص گوناگون مواد، یک بانک اطلاعاتی از خواص مواد می­باشد که با انتخاب ماده مورد نظر می توان خواص گوناگون آن را با نمودارهای مختلف مشاهده نمود.

 آموزش نرم افزار جی مت پرو jmatpro

کاربردها، خروجی­ ها و اطلاعات قابل استخراج و شبیه ­سازی توسط نرم ­افزار jmatpro

از نرم افزار JMatPro موارد بسیار زیادی را می توان شبیه ­سازی و اطلاعات مورد نیاز را استخراج کرد که برخی از کاربردهای اصلی این نرم افزار می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • فازهای تعادلی پایدار و نیمه پایدار
  • ویژگی­ها و رفتار انجمادی (فازها و خواص آنها)
  • خواص مکانیکی (استحکام، سختی، استحکام دمای بالا، خزش و خستگی)
  • خواص فیزیکی مواد (کلیه خواص ذات ماده، انرژی نقص یده شدن و …)
  • خواص شیمیایی (مقاومت به خوردگی و …)
  • استحاله (دگرگونی­، تغییرات و یا تحولات) فازی (دیاگرام­های TTT، CCT، تغییرات انرژی و …)
آموزش JMatPro

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش Jmatpro (آموزش حضوری و مجازی) با واحد آموزش، تماس بگیرد:

دکتر مهدی زمانی

۰۹۱۲۷۶۰۳۵۲۳

۰۹۱۰۰۶۱۷۹۰۵

۰۹۱۰۰۶۱۹۴۵۸

صفحه اینستاگرام:

https://instagram.com/sammaterial?igshid=w9jvr75cwm28

@sammaterial

در سایت شرکت پیشگامان توسعه مواد سام در سربرگ دوره های آموزشی و در منوی نرم افزارهای فنی و مهندسی نرم افزارهای مهندسی مواد به صورت مختصر معرفی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

مطالب مرتبط

آموزش مدیریت خوردگی

آموزش سیستم مدیریت خوردگی

آموزش سیستم مدیریت خوردگی باعث کاهش هزینه ­های مستقیم و غیر مستقیم خوردگی، کنترل و پایش خوردگی در شرکتها، سازمانها و صنایع کشور می شود.

دکتر مهدی زمانی

دکتر مهدی زمانی

دکتر مهدی زمانی (Dr Mehdi Zamani) (دکتر مهدی الزمانی) کارآفرین، مدرس و کوچ کسب و کار و نیز مشاور در زمینه خوردگی، انتخاب مواد و پوشش ها دارای دکتری مهندسی مواد_ شناسایی، انتخاب و روش ساخت مواد مهندسی از دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران می باشد.

دوره آموزشي شیرآلات صنعتی

دوره آموزشی شیرآلات صنعتی

دوره آموزشی شیرآلات ( ولو ) صنعتی (Industrial Valve Training Course) توسط شرکت پیشگامان توسعه مواد سام برای شرکتهای مختلف در سراسر ایران برگزار می