۲۴ خرداد ۱۴۰۰

پیشگامان توسعه
مواد سام,مواد سام,مواد سام

تلاش برای تبدیل شدن به رهبر جهانی حوزه گرافن و گرافیت

تلاش برای تبدیل شدن به رهبر جهانی حوزه گرافن و گرافیت

تلاش برای تبدیل شدن به رهبر جهانی حوزه گرافن و گرافیت توسط شرکت تروپاتی گرافیت و به دنبال عرضه سهام شرکت در بورس لندن و توسعه کسب و کار شرکت آغاز شد .

شرکت Tirupati Graphite با گشودن مسیرهای سرمایه ‌گذاری عمومی در این شرکت ، فرصت‌ های بدیعی در توسعه کسب و کار خود ایجاد کرده است . این امر می‌تواند به تثبیت موقعیت این شرکت در بازار و ترقی و رشد آن کمک کند .

شرکت تروپاتی گرافیت  یک گام دیگر به رهبر جهانی شدن در حوزه گرافن و گرافیت نزدیکتر شده ‌است . شرکت تروپاتی گرافیت ( Tirupati Graphite ) یکی از تولید کنندگان متخصص و درآمد زا در زمینه گرافیت و گرافن است که در مناطق هند و ماداگاسکار فعالیت می‌کند .

جزئیات خبر ” تلاش برای تبدیل شدن به رهبر جهانی حوزه گرافن و گرافیت

این شرکت به تازگی اعلام کرده است که صورتحساب‌ های مالی شرکت و واگذاری سهام شرکت به عموم ، توسط سازمان رفتار مالی مورد تایید قرار گرفته ‌است .

احتمالا پذیرش سهام تروپاتی گرافیت در بورس لندن از تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ آغاز می‌شود .  این یک اتفاق خوشایند برای شرکت تروپاتی گرافیت است .

این شرکت همچنین خرسند است که از ۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ پیشنهاد واسطه ‌های سهام عادی شرکت را بعنوان بخشی از عرضه اولیه خود اعلام می‌کند . و همچنین به سرمایه ‌گذاران خرده ‌فروش نیز این فرصت را می‌دهد تا با شرایط برابر بعنوان سرمایه‌گذاران نهادی و حرفه‌ ای در IPO شرکت کنند .

توضیحات مدیرعامل شرکت تیروپاتی گرافیت درخصوص تلاش برای تبدیل شدن به قطب اصلی حوزه گرافن و گرافیت

مدیرعامل شرکت تیروپاتی گرافیت ، شیشیر پوددار ، بیان کرد : ” این یک گام مهم دیگر جهت دستیابی به هدف تبدیل شدن به یک رهبر جهانی گرافیت و گرافن است . ثبت ‌نام در بورس اوراق بهادار لندن یک اتفاق بزرگ برای شرکت ما است ” .

وی افزود : ” ما از حمایت‌ های مالی که تاکنون جمع‌ آوری کردیم ، بسیار خرسندیم . چرا که این نشان از توانمندی کسب و کار و موقعیت منحصر به فرد ما بعنوان ارائه ‌دهنده محصولات پایدار است .

عرضه سهام ما در بورس فرصت مناسبی را برای استقبال سرمایه ‌گذاران جدید از شرکت فراهم کرده است و به ما کمک می‌کند تا بازار خود را گسترش دهیم . “

این در حالی است که تقاضا برای گرافیت در حال افزایش است . همچنین تحولات در بخش خودروهای الکتریکی ، مواد پیشرفته ، ترکیبات بازدارنده آتش و بازارهای مدیریت حرارتی نیز در حال گسترش است .

خلاصه خبر ” تلاش برای تبدیل شدن به رهبر جهانی حوزه گرافن و گرافیت

شرکت تروپاتی گرافیت ( Tirupati Graphite ) یکی از تولید کنندگان متخصص و درآمد زا در زمینه گرافیت و گرافن است .

این شرکت با عرضه سهام خود در بازار بورس لندن به هدف خود که رهبر جهانی شدن در حوزه گرافیت و گرافن است ، یک گام نزدیکتر شده است . بدنبال این امر ، کسب و کار این شرکت توسعه خواهد یافت و به اهداف خاص خود نزدیکتر خواهد شد .

برای مشاهده تازه ترین اخبار صنعتی ایران و جهان به بخش اخبار صنعتی سایت شرکت پیشگامان توسعه مواد سام مراجعه نمائید .

منبع خبر : پایگاه خبری فناوری نانو ایران ( news.nano.ir )  

تاریخ انتشار خبر : ۵ دی ماه ۱۳۹۹

کد خبر : ۳۰۵۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 11 =

مطالب مرتبط

آموزش ایکسپرت Xpert high score

آموزش نرم افزار ایکسپرت Xpert high score

آموزش نرم افزار ایکسپرت Xpert high score جهت آنالیز کامل الگوهای پراش اشعه ایکس، شناسایی فازها، تجزیه و تحلیل نیمه کمی فازها و آنالیز کریستالوگرافی

آموزش نرم افزار پروکست ProCAST

آموزش نرم افزار پروکست ProCAST

آموزش نرم افزار پروکست ProCAST به علت ویژگی های منحصربه فرد این نرم افزار که ابزاری پیشرفته و کامل برای شبیه سازی فرایندهای ریخته گری