۲۴ تیر ۱۴۰۳

پیشگامان توسعه
مواد سام,مواد سام,مواد سام

درباره ما

ایده طراحی سایت در زمینه معرفی مواد مهندسی و ارائه خدمات مشاوره ­ای در زمینه ی انتخاب مواد، پوشش ها و خوردگی در اوایل سال ۱۳۹۸ در بین تعدادی از فارغ التحصیلان رشته مهندسی مواد مطرح گردید. بدین ترتیب امکان­ سنجی انجام ایده، تشکیل تیم متخصصین، جمع­ آوری اطلاعات در زمینه مواد مهندسی و کارهای اولیه طراحی سایت صورت گرفت. سپس ثبت شرکت با نام تجاری شرکت پیشگامان توسعه مواد سام در اواخر سال ۱۳۹۸ انجام شد. این شرکت متشکل از تیم مجربی از کارشناسان ارشد و دکترین مهندسی مواد با گرایش های شناسایی و انتخاب مواد، خوردگی و حفاظت مواد، سرامیک و مواد مرکب (کامپوزیت) و نیز کارشناسان ارشد و دکترین مهندسی پلیمر و سایر رشته­ ها می­ باشد.

با توجه به اهمیت مقوله انتخاب مواد و خوردگی در صنعت، برای اولین بار در کشور شرکت پیشگامان توسعه مواد سام با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و تیم مجرب آماده همکاری با صنایع مختلف در این زمینه می ­باشد. بدین ترتیب ما بهترین و مناسب­ ترین مواد مهندسی و پوشش­ها را بر اساس استانداردهای معتبر بین المللی برای شما انتخاب خواهیم کرد.

همچنین شرکت پیشگامان توسعه مواد سام، به عنوان یک مرکز تخصصی آموزش نرم افزارهای فنی و مهندسی در دانشگاه تربیت مدرس در حال فعالیت می باشد. این شرکت با بهره گیری از اساتید خبره و همچنین فرهیختگان دانشگاهی، دوره های آموزشی کار با نرم‌افزارهای فنی و مهندسی در رشته های مختلف مانند مهندسی مواد، مکانیک، شیمی و … را برای دانش پژوهان و مهندسین به شکل حضوری و مجازی برگزار می کند.

حوزه های فعالیت

  • ارائه مشاوره در زمینه خوردگی، انتخاب مواد مهندسی و پوشش­ های مناسب برای کاربردهای مختلف
  • برگزاری دوره ها و آموزش نرم افزارهای مختلف فنی و مهندسی
  • ارائه کتاب، نرم افزار و استانداردهای مختلف فنی و مهندسی